ZÁKLAD KAŽDÉHO INTERIÉRU

ZAČNĚTE OD PODLAHY


Podlaha rozhoduje o náladě a dodává prostoru ten správný charakter. Podlaha navíc poskytuje dlouholeté pohodlí. Každý se cítí doma v jiném interiéru, od skandinávského po industriální. Objevte různé styly bydlení a začněte s dobrou podlahou jako základem, který z vašeho domu udělá opravdový domov.

THERDEX V PRAXI
ZÁKLADNÍ

Jednoduchost a pohodlí poskytují dobrý základ pro základní styl bydlení. Dodejte prostoru pohodlí tím, že se budete držet přirozené palety barev. Dlouhá prkna dodají prostoru nadčasový efekt. Síla je v jednoduchosti.

KLASICKÁ

Umění klasického stylu bydlení spočívá ve střídání designových a robustních materiálů s klasickými barvami. Prostor zakončete podlahou s bordurou (volitelně s lemováním). Tato povrchová úprava vypadá klasicky a dodává další exkluzivní efekt.

MODERNÍ

Moderní styl bydlení charakterizují poklid a prvotřídnost. Čisté linie a výrazné předměty přitahují pozornost použitím neutrálních barev, jako je černá, bílá, béžová nebo šedá. Pro zachování této jednoty se do místností v moderním stylu skvěle hodí světlé dubové podlahy.

SKANDINÁVSKÝ

Skandinávie, kde jsou dny poměrně krátké, přináší inspiraci v podobě spousty světla, které je v interiéru považováno za velmi důležité. Použití minimalistického vzhledu v kombinaci s jemnými barvami a přírodními materiály vytváří větší, a hlavně světlý prostor.

HOTEL CHIQUE

Neokázalý luxusní vzhled s použitím kvalitních materiálů je příjemný na pohled. Použití měkkých sametových látek v kombinaci s materiály, jako je mramor a mosaz, je v tomto stylu nezbytností. Díky použití podlahy ve tvaru rybí kosti, stejně jako ostatních materiálů a barev, místnost ožije.

INDUSTRIAL

Robust is the keyword for an industrial living style. This style makes extensive use of raw materials such as metal and has construction details. A tough concrete look floor completes the atmosphere.

VENKOVSKÝ

Čistá příroda. Základní materiály vytvářejí atmosféru, teplo a určitou strohost. Jednoduchý design umožňuje, aby prostor mluvil sám za sebe. Najděte rovnováhu mezi barvami, tvary a liniemi a pohrajte si s kontrastem mezi otevřeným a uzavřeným, pak vás venkovský styl bydlení nikdy neomrzí.

BOHÉMSKÝ

Odvažte se překvapit exotickými potisky, bohatými materiály, nádechem vintage a především spoustou tepla. Vybočte z vyšlapaných cest a rozhodněte se pro pestrý a jedinečný styl bydlení. Tato směsice stylů pochází z různých koutů světa. Tento styl zpečetíte použitím tmavé podlahy jako výchozího bodu.

EKLEKTICKÝ

Krásné linie, ikonický nábytek a pečlivě provedené detaily charakterizují odvážný eklektický styl bydlení. Originální vzory a textury dodávají požadovanému prostoru výjimečný charakter. Řada Design do něj skvěle zapadá. Design této podlahy je překvapivý a inovativní.