CO JE

LVT?


LVT je tvrdý a křehký výrobek na bázi ropy (43 %) a soli (57 %). Přidáním změkčovadel se LVT stává pružným. Je pevný a lehký. Lze jej také snadno recyklovat, protože se dá zpracovat mnoha různými způsoby. Chcete se dozvědět více o struktuře LVT nebo o udržitelnosti? Další informace naleznete na níže uvedených stránkách.

Podlahy Therdex LVT mají realistické vzory a jsou k dispozici ve tvaru rybí kosti, dlouhých prken, Chevronu a dlaždic. Všechny naše výrobky se skládají ze 4 vrstev, a to: PU vrstvy, nášlapné vrstvy, fóliové vrstvy a podkladu LVT.

Vrstva PU poskytuje prknu dodatečnou ochranu a zajišťuje správnou matnost LVT. Nášlapná vrstva chrání podlahu před intenzivním používáním a zajišťuje její odolnost proti poškrábání. Fóliová vrstva je potiskem podlahy. Odhaluje barvu a strukturu podlahy. Podkladová vrstva LVT je nejnižší částí podlahy. Tato podložka zajišťuje pevnost podlahy a správnou absorpci zvuku.

DRYBACK

Dryback pvc je lepená podlaha. Tato lepená podlaha tlumí zvuk a je velmi nanáročná na údržbu. Pro instalaci podlahy dryback je velmi důležitý vyrovnaný podklad. Dryback je vhodný pro intenzivní domácí použití, ale také pro projektové žádosti. 

Prohlédněte si všechny podlahy dryback LVT.

RIGID CLICK

Systém Rigid Click představuje chytré montážní řešení a eliminuje potřebu lepidla. Prkna nebo dlaždice se snadno zacvaknou pomocí spolehlivého zaklapávacího systému Uniclic.

Zobrazit všechny LVT Rigid Click.