STRUKTURA INFORMACÍ

O KOLEKCI


Základem kolekce podlah Therdex LVT je rybí kost, dlouhá prkna, Chevron, dlaždice a tkané LVT. Tyto vzory jsou rozděleny do řad a několika typů podlah. Každá řada má stejný vzor, který je k dispozici v několika barvách a velikostech. Typ podlahy označuje způsob pokládky.

ŘADA

Každá podlaha patří do jedné řady. V důsledku toho je každá podlaha k dispozici v několika barvách a velikostech, což skýtá výjimečné možnosti pro váš interiér, vše lze kombinovat.

Prohlédněte si brožuru, kde si snadno prohlédnete jednotlivé řady, nebo si zobrazte přehled řad pomocí tlačítka vlevo.

ZOBRAZIT PŘEHLED ŘAD

VZORY

Kolekce podlah Therdex LVT je k dispozici v několika vzorech, a to: rybí kost, dlouhá prkna, Chevron, dlaždice a tkané LVT. Každý vzor má jiný rozměr a je k dispozici v několika barvách. Mnoho vzorů je propojeno prostřednictvím odkazů na kolekci.

Prohlédněte si odkazy na kolekce a zjistěte, které podlahy jsou barevně propojeny. Tyto odkazy na kolekce zajišťují, že podlahu lze pokládat jedinečnými způsoby, například bordurou a olemováním.

ODKAZY NA KOLEKCE

TYPY PODLAH

LVT přináší jedinečné možnosti pro různé typy podlah. Podlahy Therdex LVT se dodávají ve třech typech: Dryback, Rigid Click a Loose Lay.

U podlahy Dryback se podlaha lepí k vyrovnanému podkladu. Podlaha Rigid Click má inteligentní řešení montáže a eliminuje potřebu lepidla. Prkna a dlaždice se k sobě snadno přichytí pomocí spolehlivého systému click. Při volné pokládce se prkna a dlaždice pokládají volně na podklad, což je možné díky hmotnosti podlahy.

ZOBRAZIT TYPY PODLAH