PŘÍBĚH

ZNAČKY THERDEX


Podlahy Therdex LVT je charakteristická a a vysoce kvalitní značka LVT, která se zaměřuje na spotřebitele a profesionály, kteří si zakládají na stylu. Naše výrobky jsou výrazné nejen na estetické úrovni, ale také pokud jde o vlastnosti šetrné k životnímu prostředí. Díky tomu je Therdex ceněn mezi architekty, designéry a milovníky interiérů, kteří hledají výrazné a odolné podlahy.

tacx 6
1001 VARIANT

Široká škála barev, textur a rozměrů

DSC_4484 - bewerkt
INOVATIVNÍ

Kolekce je stále v pohybu, neustále hledá nové trendy

THE-_dsc0090-pano-Stone-collectie-keuken-Noordwijk-HR-7
MODERNÍ

Pro každý interiér ta správná podlaha

ZÁKLADEM KAŽDÉHO INTERIÉRU JE PODLAHA

Podlaha je tím, co určuje náladu a dodává prostoru ten správný charakter. Kromě toho podlaha poskytuje dlouholetý komfort. U podlah Therdex LVT je kladen důraz na snadné používání díky odolnému a trvanlivému materiálu. Díky tomu, že podlaha je jen stěží rozeznatelná od skutečné, je podlaha LVT zárukou luxusu a stylu.

OPTIMÁLNÍ MOŽNOSTI PROSTŘEDNICTVÍM MNOHA ODKAZŮ NA KOLEKCE

Ať už se rozhodnete pro dlouhá prkna, Chevron nebo rybí kost; všechny naše podlahy LVT jsou k dispozici v několika rozměrech a barvách. Therdex věří v dynamiku jednoty a jednoduchosti. Kombinujte a vytvářejte nekonečné možnosti s podlahami LVT Therdex.

VÍCE INFORMACÍ O LVT

LVT je tvrdý a křehký výrobek na bázi ropy (43 %) a soli (57 %). Přidáním změkčovadel se LVT stává pružným. Je pevný a lehký. Lze jej také snadno recyklovat, protože se dá zpracovat mnoha různými způsoby. Chcete se dozvědět více o struktuře LVT nebo o udržitelnosti? Další informace naleznete na níže uvedených stránkách.

PĚT VÝHOD THERDEXU

Podlaha LVT je široce použitelná, má dlouhou životnost a produkuje minimální hluk. Therdex nabízí při výběru a údržbě podlahy odpovídající servis.

K NEROZEZNÁNÍ OD PRAVÉ

Když se rozhodnete pro Therdex, vybíráte si podlahu s přírodním vzhledem. Celá kolekce je opatřena reliéfem, který jí odpovídá. To znamená, že struktura je viditelná a hmatatelná. Díky tomu jsou podlahy k nerozeznání od skutečných.

VŽDY K DISPOZICI V NĚKOLIKA VARIANTÁCH

Celá kolekce je k dispozici v několika variantách, což nabízí výjimečné možnosti. Vzory jsou k dispozici ve více velikostech, takže je lze dokonale kombinovat.

DÍKY ORGANICKÝM ZMĚKČOVADLŮM BEZ FTALÁTŮ

Therdex používá odpovědná a biologicky odbouratelná změkčovadla na bázi sójového oleje. Díky těmto změkčovadlům je materiál pružný a ohebný. Tato změkčovadla jsou neškodná pro člověka i životní prostředí a jsou také biologicky odbouratelná. To je důležité pro vás, pro nás a především pro životní prostředí.

SNADNÁ ÚDRŽBA A BEZE ŠMOUH

Všechny podlahy Therdex LVT se skládají ze čtyř vrstev. Vrchní vrstvy chrání podlahu před následky intenzivního používání, jsou odolné proti poškrábání a zabraňují vzniku šmouh. Tato kombinace zajišťuje snadnou údržbu podlahy, jednoduchost a pohodlí.

BEZPLATNÉ A NEZÁVAZNÉ POSKYTNUTÍ VZORKŮ

Objevte barvu a vnímejte přirozený pocit z podlahy Therdex LVT. Vzorky si můžete objednat na našich webových stránkách zcela zdarma a nezávazně. Rádi vám pomůžeme se správným výběrem.

STRUKTURA KOLEKCE

Kolekce je složena ze vzorů, rozměrů a barev. Všechny tyto složky se spojují v sérii. Zajímá vás více informací o struktuře kolekce? Pak klikněte na tlačítko níže.

DALŠÍ INFORMACE O STRUKTUŘE KOLEKCE

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Máte dotaz ohledně produktů, našich prodejců nebo objednání vzorků? Více informací naleznete v našich často kladených dotazech.

ZOBRAZIT VŠECHNY ČASTÉ DOTAZY