VÍCE INFORMACÍ O

RYBÍ KOSTI


Podlaha ve tvaru rybí kosti se pokládala již před staletími

Vzor rybí kosti dodává podlaze velmi exkluzivní vzhled. Díky vlastnostem podlah LVT, jako je tvrdá ochranná vrstva z PU, má podlaha ve tvaru rybí kosti dlouhou životnost. Znovu použijte podlahu ve tvaru rybí kosti výběrem jedné z našich podlah ve tvaru rybí kosti Rigid Click.

ATMOSFÉRICKÉ A NADČASOVÉ

Podlaha ve tvaru rybí kosti se pokládala již před staletími. Vzor rybí kosti dodává podlaze velmi exkluzivní vzhled. Díky vlastnostem podlah LVT, jako je tvrdá ochranná vrstva z PU, má podlaha ve tvaru rybí kosti dlouhou životnost. Znovu použijte podlahu ve tvaru rybí kosti výběrem jedné z našich podlah ve tvaru rybí kosti Rigid Click.

RŮZNÉ BARVY A ROZMĚRY

Díky široké škále barev a různých vzorů je mezi našimi podlahami ve tvaru rybí kosti velký výběr. Naše podlahy ve tvaru rybí kosti nabízejí několik rozměrů a nabízejí tak širokou škálu možností. Řada Tapis se skládá z rafinovaných prken o rozměrech 10x40 cm. U prken řady Premium se šířka vejde do čtyřnásobku délky. To zajišťuje, že podlahu lze posunout ve všech typech konstrukcí. Můžete si také pohrát se směrem pokládky podlahy ve tvaru rybí kosti, abyste dosáhli požadovaného efektu.

BODURA A LEMOVÁNÍ

Bordura a lemování se běžně používá ke zvýraznění tvarů místnosti a podlahy. Bordura poskytuje přirozený rámec pro podlahu ve tvaru rybí kosti. Lemování představuje kontrastní okraj, který zvýrazňuje vzory a povrch podlahy.

K DOSTÁNÍ V PROVEDENÍ DRYBACK A RIGID CLICK

Velký počet našich podlah ve tvaru rybí kosti je k dispozici jak v provedení dryback, tak v parovedení Rigid Click. Dryback LVT je lepená podlaha. Vyrovnaný povrch je pro pokládku velmi důležitý. Rigid Click je chytré montážní řešení a eliminuje potřebu lepidla.

Chcete být stále v obraze?