VÍCE INFORMACÍ O

DLAŽDICE


Vytvořte vzhled podlahy z dlaždic s komfortními vlastnostmi LVT

Kromě známého vzoru Chevron je k dispozici také vídeňský bod. Způsob pokládky je podobný vzoru rybí kost. Vzhledem k úhlu, pod kterým jsou konce seříznuty, vypadá vzor rybí kosti jako mírně stlačený. Protože se pruhy tohoto vzoru díky slabému úhlu o něco rychleji rozšiřují, hodí se tento typ podlahy velmi dobře do poněkud širších domů.

REALISTICKÝ VZHLED

Vzhled dlaždic betonového vzhledu přináší industriální a klidnou atmosféru. Barva a struktura jsou k nerozeznání od skutečného přírodního kamene. Kromě toho je k dispozici také výrazný potisk ve formátu dlaždic. Zajímají vás možnosti? Podívejte se na naši designovou sérii, kde najdete další informace.

K DOSTÁNÍ V RŮZNÝCH VELIKOSTECH

Jedinečný velký formát dlaždic 100 x 100 cm vytváří prostorný efekt v jakémkoli požadovaném proastoru. Kromě toho naše kolekce Amato zahrnuje dlaždice ve formátech 91 x 45 cm a 91 x 91 cm. Dlaždice série Design jsou k dispozici ve formátu 45 x 91 cm.

KOMFORT LVT

Dlaždice LVT jsou díky svým vlastnostem příjemné na dotek. Dlažba nabízí příjemnou chůzi a tlumení zvuku a je také ideální pro kombinaci s podlahovým vytápěním.

POUŽITELNÉ NA CESTÁCH

LVT tiles do not break, which makes transporting and laying the floor extra attractive. The tiles are a lot lighter than natural stone. The tiles in the Loose Lay series offer convenience and comfort due to the quick and easy way of laying them. Because of the weight, the tiles are laid loose. This makes this series ideally suited for project purposes.

Chcete být stále v obraze?