PĚT VÝHOD THERDEXU

Podlaha LVT je široce použitelná, má dlouhou životnost a produkuje minimální hluk. Therdex nabízí při výběru a údržbě podlahy odpovídající servis.

K NEROZEZNÁNÍ OD PRAVÉ

Když se rozhodnete pro Therdex, vybíráte si podlahu s přírodním vzhledem. Celá kolekce je opatřena reliéfem, který jí odpovídá. To znamená, že struktura je viditelná a hmatatelná. Díky tomu jsou podlahy k nerozeznání od skutečných.

VŽDY K DISPOZICI V NĚKOLIKA VARIANTÁCH

Celá kolekce je k dispozici v několika variantách, což nabízí výjimečné možnosti. Vzory jsou k dispozici ve více velikostech, takže je lze dokonale kombinovat.

DÍKY ORGANICKÝM ZMĚKČOVADLŮM BEZ FTALÁTŮ

Therdex používá odpovědná a biologicky odbouratelná změkčovadla na bázi sójového oleje. Díky těmto změkčovadlům je materiál pružný a ohebný. Tato změkčovadla jsou neškodná pro člověka i životní prostředí a jsou také biologicky odbouratelná. To je důležité pro vás, pro nás a především pro životní prostředí.

SNADNÁ ÚDRŽBA A BEZE ŠMOUH

Všechny podlahy Therdex LVT se skládají ze čtyř vrstev. Vrchní vrstvy chrání podlahu před následky intenzivního používání, jsou odolné proti poškrábání a zabraňují vzniku šmouh. Tato kombinace zajišťuje snadnou údržbu podlahy, jednoduchost a pohodlí.

BEZPLATNÉ A NEZÁVAZNÉ POSKYTNUTÍ VZORKŮ

Objevte barvu a vnímejte přirozený pocit z podlahy Therdex LVT. Vzorky si můžete objednat na našich webových stránkách zcela zdarma a nezávazně. Rádi vám pomůžeme se správným výběrem.