VÍCE INFORMACÍ O

DLOUHÁ PRKNA


Podlahy LVT se snadno udržují. Podlaha je odolná vůči vodě a tlumí zvuk. Vrstva PU poskytuje prknům dodatečnou ochranu a zajišťuje správný matný povrch LVT. Vrstva proti opotřebení chrání podlahu před intenzivním používáním a zajišťuje její odolnost proti poškrábání.

VYSOCE TEALISTICKÉ VZORY

Výchozím bodem našich podlah je vždy co nejvěrnější přiblížení použitého materiálu. Koordinace barvy, materiálu a povrchové úpravy (reliéfu) je dokonale sladěna, a proto je k nerozeznání od skutečných dřevěných prken.

VHODNÉ PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ.

Naše podlahy LVT jsou velmi vhodné do místností s podlahovým vytápěním. Tepelný odpor je v porovnání s jinými typy materiálů, jako je například laminát, nízký. Tloušťka podlahy LVT umožňuje dobrý prostup tepla. Vodivost zajišťuje, že si podlahové vytápění přijde na své.

ROZMANITÁ PALETA BAREV

Díky široké škále různých vzorů jsou možnosti nekonečné. Od rustikálního dubu s přírodními a světlými tóny až po výrazné vzory. Intenzita odstínů se v jednotlivých sériích liší. Můžete si například vybrat, zda chcete vytvořit klidný celek, nebo živější podlahu.

NENÁROČNÁ ÚDRŽBA

Podlahy LVT se snadno udržují. Podlaha z PVC je odolná proti vlhkosti, snižuje hlučnost a lze ji použít v kombinaci s podlahovým vytápěním. Podlaha z PVC má navíc PU vrstvu, která zajišťuje ochranu podlahy, takže podlaha z PVC vydrží dlouhá léta.

Chcete být stále v obraze?