VÍCE INFORMACÍ

DLAŽDICE


Vytvořte vzhled podlahy z dlaždic s komfortními vlastnostmi LVT

Dlažba je k dispozici v různých vzorech, od věrného vzhledu až po výrazné vzory. Dlažba LVT nabízí klid díky snadné údržbě.

REALISTICKÝ VZHLED

Vzhled dlaždic betonového vzhledu přináší industriální a klidnou atmosféru. Barva a struktura jsou k nerozeznání od skutečného přírodního kamene. Kromě toho je k dispozici také výrazný potisk ve formátu dlaždic. Zajímají vás možnosti? Podívejte se na naši designovou sérii, kde najdete další informace.

K DOSTÁNÍ V RŮZNÝCH VELIKOSTECH

Jedinečný velký formát dlaždic 100 x 100 cm vytváří prostorný efekt v jakémkoli požadovaném prostoru. Kromě toho naše kolekce Amato zahrnuje dlaždice ve formátech 91 x 45 cm a 91 x 91 cm. Dlaždice série Design jsou k dispozici ve formátu 45 x 91 cm.

KOMFORT LVT

LVT tiles feel comfortable because of the properties of LVT. The tiles offer pleasant walking and sound dampening, and are also perfect to combine with underfloor heating.

POUŽITELNÉ NA CESTÁCH

Dlaždice LVT se nelámou, což činí přepravu a pokládku podlahy mimořádně atraktivní. Dlažba je mnohem lehčí než přírodní kámen. Dlažba ze série Loose Lay nabízí pohodlí a komfort díky rychlému a snadnému způsobu pokládky. Vzhledem k hmotnosti se dlažba pokládá volně. Díky tomu je tato série ideální pro projektové účely.

Chcete být stále v obraze?