VÍCE INFORMACÍ O

CHEVRON


Tam, kde je dnes již dobře známý vzor rybí kosti, roste poptávka po podlahách ve tvaru chevronu

U podlahy ve tvaru chevronu leží prkna pod úhlem 45 nebo 60 stupňů a horní strany se spojují. Ideální pro milovníky interiérového designu, kteří chtějí pro svůj prostor speciální podlahu s vysoce kvalitním vzhledem.

MODERNÍ

Díky svému elegantnímu vzhledu a klidným liniím se chevron stále častěji používá v moderních interiérech. Chevron se skládá z prken položených v tzv. seržantském pruhu. Prkna jsou zakončena do špičky. Tím se podlaha odlišuje od ostatních prken a vzorů.

K DOSTÁNÍ V NĚKOLIKA BARVÁCH

The Chevron series consists of a natural colour palette.  The various shades of colour in the floor create a beautiful cohesive whole in the room.

VHODNÁ DO KAŽDÉHO PROSTORU

Podlaha Chevron dodává prostoru klid. Vzor vytváří rozměr vaší podlahy. Malé nebo úzké místnosti tak působí delší a prostornější, protože vytváří iluzi většího podlahového prostoru.

LZE POKLÁDAT V RŮZNÝCH VZORECH

Kromě známého vzoru Chevron je k dispozici také vídeňský bod. Způsob pokládky je podobný vzoru rybí kost. Vzhledem k úhlu, pod kterým jsou konce seříznuty, vypadá vzor rybí kosti jako mírně stlačený. Protože se pruhy tohoto vzoru díky slabému úhlu o něco rychleji rozšiřují, hodí se tento typ podlahy velmi dobře do poněkud širších domů.

Chcete být stále v obraze?